دوره ساخت ربات معامله گر فارکس (رایگان)❤️

بهترین دوره آموزشی ربات معامله گر (فارکس)

رایگان

گام به گام

بدون کد نویسی

ما با راه اندازی بهترین سایت آموزش فارکس قصد داریم مطالب آموزشی بسیار جذاب و مفید را  با زبانی بسیار ساده و قابل درک در اختیار شما قرار بدهیم، در این بخش با دوره جدید و بسیار کاربردی ساخت ربات معامله گر فارکس درخدمت شما عزیزان هستیم ، با ساخت یک ربات کاربردی احتمالا زندگی تریدری شما دگرگون خواهد شد ،کافیه یک ربات عالی بسازید و بگذارید که برای شما دلار بسازه و شما به کارهای دیگه خودتون برسید .

اکسپرت یا همان ربات های معامله گر خودکار، ابزار هایی برای معامله های کاملا خودکار و بدون نیاز به دخالت انسان ها می باشند. اکسپرت ها از زمان پیداش تحول عظیمی در بازار های مالی به وجود آوردند و تاکنون کمتر کسی پیدا می شود که از این ربات ها استفاده نکرده باشد.

ربات های معامله گر خودکار یا اکسپرت بر اساس هوش مصنوعی، علاوه بر تحلیل نمودار جفت ارزها و ارز های دیجیتال، خودشان معامله انجام داده و با تشخیص خودشان به معامله ها وارد و یا از آنها خارج می شوند.

همانطور که می دانید در قرن جدید همه امور به سمت اتوماسیون و خودکار شدن پیش می رود و بازار های مالی نیز از قاعده مستثنی نیستند. پس بهتر است سوال را اینگونه مطرح کنیم: آیا بدون اکسپرت می توان در بازار های مالی موفق شویم؟

در حال حاضر بله شما هنوز هم در صورت داشتن دانش مالی کافی می توانید بدون اکسپرت در بازار های مالی با صرف وقت و انرژی فراوان سود معقولی را کسب کنید اما مطمئنا این روش هم وقت گیر است و هم به زودی منسوخ خواهد شد؛ پس می توان اینگونه نتیجه گرفت که اگر می خواهید خود را با پیشرفت سریع جهان وفق دهید و در بازار های مالی سود خود را برای همیشه تضمین کنید، دیر یا زود باید به استفاده از اکسپرت یا ربات معمله گر خودکار روی بیاورید.

با ربات های معامله گر خودکار دقیق، شما می توانید هم سود بیشتری کسب و هم انرژی و وقت ارزشمند خود را حفظ کنید زیرا معامله به روش کلاسیک ملزم به صرف وقت فراوان و بررسی کردن نمودار قیمت ها می باشد و بسیار خسته کننده است.

بله! در این دوره آموزشی ما به شما آموزش می دهیم تا بدون دانش برنامه نویسی و با نرم افزار Forex Strategy Builder ربات های معامله گر فارکس خود را بسازید. شما با این نرم افزار می توانید به صورت بی نهایت برای جفت ارز و مر ارز های دلخواهتان در تایم فریمهای مجزا اکسپرت ساخته و از آنها به سادگی در معاملات تان بهره بگیرید.

سیستم های معاملاتی (تحلیل) خودکار، بر اساس شاخص های خاص خودشان نمودار سهام وجفت ارز و رمز ارز ها را تحلیل می کنند اما اکسپرت (ربات های معامله گر فارکس) علاوه بر تحلیل، وارد معامله شده و  در زمانی که خودش تشخیص میدهد از معامله خارج می شود، به زبان ساده تر اکسپرت ها خودشان خرید و فروش انجام می دهند، بدون دخالت انسان!

مدرس دوره

محمود محمودی

سطح دوره

مقدماتی

زمان و جلسات

تکمیل شده

تعداد دانشجویان

6000+ دانشجو

هزینه دوره

کاملا رایگان

آموزش ساخت ربات معامله گر مقدماتی [ ویدیویی ]

قسمت اول ربات معامله گر :

قسمت دوم ربات معامله گر :

قسمت سوم ربات معامله گر :

قسمت چهارم ربات معامله گر :

قسمت پنجم ربات معامله گر :

قسمت ششم ربات معامله گر :

قسمت هفتم ربات معامله گر :

قسمت هشتم ربات معامله گر :

قسمت نهم ربات معامله گر :

قسمت دهم ربات معامله گر :

قسمت یازدهم ربات معامله گر :

قسمت دوازدهم ربات معامله گر :

قسمت سیزدهم ربات معامله گر :

دانلود آپدیت جدید نرم افزار فارکس استراتژی بیلدر+ لایسنس

اسکریپت دریافت دیتای واقعی از بروکر (متاتریدر 4 و 5)

محمودی
محمودی
ما همواره در تلاش هستیم تا برگزیده ترین مقالات آموزشی در زمینه های مالی را برای شما فراهم کنیم.